Istorija

1925

Užfiksuoti pirmieji duomenys apie pieno produktų gamybą senojoje Rokiškio dvaro pieninėje. Pokario metais dvaro pieninė performuota į Rokiškio kooperatinę pieninę. Apie 1957 - 1960 metus, atlikus rekonstrukciją ir sumontavus elektros energiją naudojančius įrenginius, pradėti gaminti liesi sūriai ir kazeinas.

1925

1961

1961 metų liepos 14 dieną Lietuvos Tarybų Sąjungos Respublikos Ministrų Taryba priėmė nutarimą dėl  sūrių gamyklos statybos Rokiškyje. Statyba prasidėjo 1964 metais. Per metus turėjo dirbti 500 pamainų.

1966

Naujose patalpose įsikūrusi gamykla pradėjo veikti 1966 metų vasarį, jos pirmoji produkcija buvo sviestas, pasterizuotas pienas, varškė ir grietinė. Žinia apie naująją gamyklą tuoj pat pasirodė televizijos ekranuose. 1966 metų kovo 22 dieną pagaminta pirmoji fermentinių sūrių partija. Pieno produktais Rokiškis aprūpino ne tik plačiąją Rusiją, bet ir kitas šalis.

1991

1991 metais pradėtas valstybinės įmonės „Rokiškio sūrių gamykla“ privatizavimas. Planinę ekonomiką pakeitė rinkos ekonomika. Sovietmečiu ministerija tiesiog nurodydavo metinius visų gaminių kiekių planus. Rinkos sąlygos ne tik, kad nesutrikdė įmonės veiklos, bet priešingai - suteikė galimybę tapti stipriausia Lietuvoje ir visame Baltijos šalių regione. prasidėjo Rokiškio sūrio kelias į Vakarų rinkas.

1992-02-28

1992 metų vasario 28 dieną Lietuvos Respublikos valstybiniame patentų biure įregistruota akcinė bendrovė „Rokiškio sūris“. Pirmieji akcininkai buvo įmonės darbuotojai. 1994 metais sulaukta pirmųjų užsienio investuotojų. Stiprindama savopozicijas vietinėje rinkoje, per šį laikotarpį bendrovė prisijungė mažesnes Lietuvos pieno perdirbimo įmones.

2007

 AB "Rokiškio sūris" grupę sudaro trys gamybos vietos, esančios Rokiškio, Utenos ir Ukmergės mietuose. Siekiant efektyvumo savo veiklą pradėjo naujai suformuota uždaroji akcinė bendrovė "Rokiškio pienas", kurios pagrindu tampa "Utenos pienas". Taip pat prie įmonės veiklos prisijungia "Ukmergės pieninė".

2013

Reorganizavus UAB „Rokiškio pienas“ suformuojama UAB „Rokiškio pieno gamyba“ ir  UAB „Rokiškio pieno gamyba“ filialas Ukmergės pienininė.  

2021

UAB „Rokiškio pieno gamyba“ filialas Ukmergės pieninė - keitėsi į DairyHub.

DairyHub - Rokiškio sūris grupės dalis kuri specializuojasi plačiame kietųjų sūrių fasavime.