BIFI Active – būk aktyvus!

Atraskite ROKIŠKIO „Bifi Active“ jogurtus, raugintas pasukas bei kefyrą pagamintus remiantis pasaulio sveikatos organizacijos rekomendacijomis. Šie produktai, praturtinti specialiomis bifidobacterium lactis bakterijų kultūromis, yra ne tik skanūs, bet ir naudingi virškinimui bei imuninei sistemai. Produktuose naudojamas tik lietuviškas pienas. O ROKIŠKIO „Bifi Active“ jogurtai pasižymi švelniu bei maloniu skoniu, mažesniu pridėtinio cukraus kiekiu ir nedideliu riebumu. ROKIŠKIO „Bifi Active“ jogurtai – tai sveikatai palankūs, mažai cukraus turintys produktai, pripažinti tarptautinėje „AgroBalt 2018“ parodoje, kategorijoje „Vaikų mylimiausias – už dėmesj sveikai vaikų mitybai!“. Jogurtų rasite įvairiausių skonių tiek indeliuose, tiek gėrimo formoje. Būkite aktyvūs kartu su ROKIŠKIO „Bifi Active“ – nes sveikas gyvenimo būdas prasideda nuo maisto, kurį valgome!

Bifi Creamy su braškėmis ir granola

Bifi Creamy  dvisluoksnis kreminis braškių skonio jogurtas su granola – nepaliks abejingų savo maloniai švelnia tekstūra bei gaivia braške, o granola suteiks traškumo bei sotumo šiam išskirtinio skonio desertui!

Bifi Creamy su braškėmis ir granola

Bifi Creamy su mangais, pasiflora ir granola

Bifi Creamy” dvisluoksnis kreminis mangų ir pasiflorų skonio jogurtas su granola – pasinerkite į kremiškai egzotišką kelionę! Pajuskite, kaip egzotinių vaisių derinys, švelnus jogurto kremiškumas ir granola susilieja tarpusavyje.

Bifi Creamy su mangais, pasiflora ir granola

Bifi Creamy su vyšniomis ir granola

Bifi Creamy” dvisluoksnis kreminis vyšnių skonio jogurtas su granola – leiskitės į skonių kelionę su kremiška jogurto tekstūra, prisirpusių vyšnių skoniu ir granolos kombinacija. Tai puikus būdas praturtinti savo dieną maloniai švelniu bei kremišku desertu.

Bifi Creamy su vyšniomis ir granola